Hakkımızda

Hakkımızda

Kanal kovası, hardox kova, kova bıçakları üretimi yapan firmamızın kurumsal bilgileri, misyonu, vizyonu, teknik kapasitesine dair bilgilendirme sunuyoruz.

Firmamızın Geçmişi

Metaloks uzun yıllardır hardox sektöründe tedarik, servis hizmeti sunmaktaydı. Profesyonel kapasitesi, deneyimi ve teknik gücü geliştikçe hardox kovası, kanal kovası ve kova bıçakalrı üretimine, servis ve tamirine de yöneldi.

Firmamızın Misyonu

Ağır sanayi sektöründe faaliyet yürüten Metaloks firması olarak misyonumuzu şöyle belirledik. Bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip edeceğiz. Ulaştığımız teknik düzeyi ürün ve hizmet olarak ülkemize kazandıracağız.kanal kovası firması hakkında

Ağır sanayi sektöründe tüm süreç bilim ve tekniğin yaratıcı gücü ile yürüdüğünden asıl ve öncelikli misyonumuz da, bilimsel ve teknik yeniliğin ülkemizin ağır sanayisine hızla kazandırılması olmaktadır.

Diğer önemli misyonumuz ise kullanıcıların taleplerine cevap vermek. Fakat sadece cevap vermek değil hızlı ve doğru cevap vermek.

Ürettiğimiz çözüm kullanıcının ihtiyaç duyduğu hızda ve doğru çözüm olduğunda sektörde karşılığı olmaktadır. Verimi ve performansı artırmaktadır. Güveni perçinlemektedir.

Şirketimizin Vizyonu

Şirket olarak biz vizyonumuzu ülkemizin sınırları ile değil global belirliyoruz. Şirketimizi Türkiye ve dünyanın markasına dönüştüreceğiz. Kanal kovası, hardox kova veya kova bıçakları üretim, servis ve tamirinde Metaloks en güvenilir ilk akla gelen firma olacaktır.

Bir çelik firması olan Metaloks başarısını ve markasını da çelikleştirmeye devam edecek dünya çeliğine kurumsal kimliğine, markasına kavuşacaktır.

Firmamızın Kadrosu

Metaloks uzun yılların tecrübesi ile muazzam bir personel ve kadro gücüne kavuştur. İlk günden beri bünyemizde olan mühendis, teknik personel olduğu gibi sürekli yeni katılımlar ile bünyesini köklü ve diri tutmayı başardı.

Bizim için her üretim, her servis, her tamir yeni deneyim, tecrübe ve eğitim konusudur. İllaki bilim, teknik olmazsa olmazımız ise personelimizin sürekli eğitimi de olmazsa olmazımızdır.

Firmamızın idari kadrosu, teknik kadrosu ve müşterileri bir bütündür. Metaloksun oluşumunda markalaşmasında bu bütünlüğün korunması doğru senkronizasyonu mutlak öneme sahiptir. Bu senkronizasyon bilimsel, teknik kimlik ile sürekli yenilenen kurumsal nitelik olarak hareket etmektedir. Başarısının da sırrı budur. Başarı devam etmektedir ve sürekli başarı kurumsal karaktere dönüşmüştür.