Hardox Kova

Hardox Kova

Hardox ağır işlerde hizmet verebilmek amacıyla üretilen hardox kova ve kasalarda yüksek performans  gösteren ve yapısal sertliği ile ön plana çıkar. Sertlik dereceleri değişebilmektedir. Zorlu koşullarda test edilmiş olup dayanıklılığı ve tokluğu da kanıtlanmıştır.

Ağır işler için hangi malzemeden yapılan makineler kullanılır? Hardox kova ve kasalarında kaya,kum,kömür, hurda metal ve birçok aşındırıcı malzemeler hardox aşınma plakalarında kolay kolay bir etki bırakmaz. Sertliği, dayanıklılığı ve tokluğu ile hardox kova en zorlayıcı ortamlarda bile sağlam ekipman ve parçaların servis ömrünü uzatan özelliklere sahip olmasıyla en çok tercih edilen aşınmaz çelik olarak kendini ispatlamıştır.

Hardox Kova Üretimi 

Hardox kova üretimi,  sizleri düşünerek tasarlanmıştır. Kamyon, konteyner veya beton mikser gövdelerinde kullanılması size büyük bir tasarruf sağlar. Aşınma plakasının araçlarda kullanılması aracın ağırlığını azaltmaktadır. Bu sayede yakıt tasarrufu sağlamış olursunuz. Kamyonunuzun yük hacmini arttırmanıza ve daha az yakıt harcayan bir araçla çalışmanıza olanak sağlar.

Hardox Kova Avantajı

Hardox kova avantajı özellikle hafif bir yapıya sahip olmasıdır. Bu teknik düzeyde yoğunlaşılarak ve düşünülerek yapılmıştır. Daha Hafif yapıda üretilmesi  ne sağlar? Hardox kova üretimi daha hafif yapıda olarak size ekstra yük taşıyabilme olanağı sunmaktadır. Böylece kamyonunuzu zorlamadan daha rahat bir şekilde yükünüzü taşıyabilirsiniz.

hardox Kova

Hardox kova aşınma plakaları her zaman dirençli olmasıyla kalitesini ortaya koymuştur. Kalıcı deformasyon ve çatlama olmadan çoğu ağır darbelere dayanma gücü yüksek olarak üretilmiştir. Harx kova üretimi sizin için mükemmel ve sağlıklı bir yatırım olmaya devam ediyor.

Hardox Kova Özellikleri

Hardox kova özellikleri nelerdir? Aklınızda bin bir çeşit soru olabilir ama aklınızdaki soruların tek cevabı “aşınmaz hardox kovadır.”  Mükemmel bir mukavemet gücü yüksek bir dayanma kapasitesi vardır.

İşte bu mükemmel hardox kova  özellikleri:

  1. Hardox plakalarının aşınma direnci yüksektir. Bu da size ağır işlerde çalışırken darbelere karşı yüksek koruma sağlamaktadır.
  2. Kamyon gövdeleri, kepçeler, çöp kamyonları, konteynerler ve daha bir çok ürünün ağırlığını azaltır ve kullanım ömrünü arttırır.
  3. Mükemmel tokluğu darbe, sarsıntı vb. birçok riske karşı üstünlük sağlar. Böylece işinizi hasar almadan yapabilirsiniz.
  4. Kullanışlı atölye özellikleri onu rahatlıkla kullanabilme olanağı sağlamaktadır. Bükebilir, şekillendirebilir ve kaynaklayabilirsiniz. Hardox kova özellikleri sayesinde kova ve kasalara keskin bıçaklar kaynak yapabilirsiniz.
  5. Hardox kova özellikleri arasında istenilen kalınlıkta, genişlikte ve sertlikte ürün bulma olanağı da vardır. Önceleri belli bir kalınlık sınırı olan Hardox kovaların şimdi geniş bir yelpazesi vardır.
  6. Yüksek performans özelliklerinin yanı sıra sürdürülebilir bir yapıya sahiptir. Çevreye olan zararı da düşüktür.
  7. Hafifliği ile fazla yük taşıyabilmenize ve bu sayede sefer sayınızı azaltmanıza yardımcı olur. Siz de yakıttan tasarruf sağlarsınız.

Hardox kova özellikleri ile her zaman aradığınız ve tercih ettiğiniz ürün olmaya devam edecektir.

Hardox Kova Fiyatı

Hardox kova fiyatı ürünlerin sertlik ve kalınlık dercesine göre farklılık göstermektedir. Sipariş vermek istediğiniz ürünün özelliklerine ve fiyatına sitemizden öğrenebilirsiniz. Hardox kova ürünlerimiz çeşitli testlerden geçmiş ve güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Hardox Kova siparişi verdiğinizde sizinle her türlü destek ve koşullar sağlanır. Hardox kova ürünlerimizin elinize teslim edilene kadar iletişim halinde olunur. Hardox kova fiayatı ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bize ulaşabilirsiniz.

 


Hardox Kova Hardox Kova