Kapaklı Kova

Kapaklı Kova

Kapaklı kova tozlu, kireçli olan malzemelerin dökülmeden kaldırılmasını ve taşınmasını sağlar. Ağzı açık olan kovalar ile çabuk dağılan malzemeleri taşımak kolay değildir. Kapaklı kova sayesinde taşımak istenilen malzemeler de büyük bir rahatlıkla taşınmaktadır.

Kapaklı kova ile taşıma basit bir sisteme dayanmaktadır. Bu sistemde kovanın karşısına bir kapak yerleştirilir. Hidrolik piston sistemi ile kapak operatör tarafından açılır veya kapanır. Kapaklı kova daha çok uçucu ve çok çabuk dağılan malzemeler için tasarlanmıştır.

Kapaklı Kova İmalatı

Kapaklı kova imalatı sanayide yoğun olarak kullanılan dayanıklılığı ve çok çabuk şekil alabilen ST52 çelikten yapılmaktadır. Bu çelik kolay kolay aşınmamaktadır. Çok çabuk şekil alması ile en çok tercih edilen çelik türüdür. Kapaklı kova imalatı için tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de kovayı istenilen şekle ve boyuta rahatlıkla getirilebilmesindendir.

Yapılan kapaklı kovalar takılmak istenilen makineye uygun şekilde tasarlanılır. Makinelere uygun olarak tasarlandıktan sonra bir güzel yerleştirilir ve kullanıma uygun hale gelir. Kapaklı kova imalatı ne için yapılmaktadır? Bu kovalar yumuşak malzemeler ile çalışmak için üretilir. Yani kolay kavranabilen ama kavranabildiği kadar da çabuk dağılıp dökülen malzemeler için.

Kapaklı kova bazen sert yapıdaki malzemeleri taşımak için de kullanılabilmektedir. O zaman kova kapaklarının ağzına malzemeyi kavrayıp taşımasına olanak sağlayacak tırnaklar yerleştirilir. Bu sayede kova kazma ve kavrama işlemini rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Firmamız yaptığı kapaklı kova imalatları ile rahat ve kaliteli bir taşıma imkanı sağlamaktadır. İstenilen derinlik ve boyutta kova imalatı yapmaktayız. Firmamızda çalışan kişiler bu iş için gerekli eğitimleri almış olan kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda çalışanlarımız ustalıklarını tamamlayan sertifikalara da sahiptir.

Bu sektörde hizmet vermekte olan firmamızın ekip arkadaşları da yıllarca bu alanda emek ve hizmet vermiştir. Bu nedenle işinin ehli profesyonel nitelikte kişiler ile iş yapmaktayız. Yaptığımız kovaların sağlamlığı ve dayanıklılığı ile işinizi yüksek performansta yapmanıza olanak sağlar.

Kapaklı Kova Fiyatı

Kapaklı kova fiyatı yapılacak olan kovanın boyutuna, derinliğine ve sertlik derecesine göre değişiklik göstermektedir. Her makineye aynı kapaklı kovalar takılmamaktadır. Makinenin türüne göre kova imalatı yapılmaktadır.

Aynı zamanda yapılan kapaklı kovalara istenildiği takdirde farklı ataşmanlar da yapılabilmektedir. İstenilen farklı tasarımlar olduğu zaman firmamız farklı tasarımlarda kapaklı kova yapmaktadır. İstenilen farklı tasarımlar kapaklı kova fiyatı için değişkenlik gösteren unsurlardandır.

Kapaklı kova fiyatı hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz ya da hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde daha detaylı bir bilgiye ulaşmış olursunuz.