Kıskaçlı Kova

Kıskaçlı Kova

Kıskaçlı kova inşaat sanayisinin ağır işlerinde kullanılan makinelerdir. Bu makineler kazım alanında karşılaşılabilecek biçimsiz, büyük ve düzenli bir şekle sahip olmayan cisimler için genellikle kullanılmaktadır.

Kıskaçlı kova ismini kovasında bulunan kıskacı sayesinde almıştır. Kıskaç kovanın hemen karşısında bulunmaktadır. Malzemeyi içine alan kovanın düzenli bir şekle sahip olmayan cisimleri kavramasına kıskaç yardım eder böylece güvenli bir şekilde taşıma ve kaldırma sağlanır.

Bu kovalar birçok çalışma alanında karşılaşılan toplu ve düzensiz nesneleri kavramak için en uygun olan makinelerdir. Kıskaçlı kova düzensiz olan nesneleri kolayca kavrar ve kaldırır. Bu özelliği ile sanayilerde rahat bir çalışma imkanı sağlar.

Kıskaçlı kovalar yıkım, endüstriyel ve geri dönüşüm işlerinde en büyük yardımcınızdır. Sağlam kavrama kabiliyeti ile kaldırılamaz diye düşünülen birçok malzemeyi kaldırıp taşıyabilir. Kovalar doğru yükleyici ile donatıldığı takdirde her çalışmadan verim alınacaktır.

Kıskaçlı kovalar da diğer kovalarda olduğu gibi doğru yükleyici ile birleştiğinde mükemmel işler çıkaracaktır. Sağlamış olduğu maksimum etkinliği ve taşıma gücü ile kaliteli bir iş çıkaracaktır.

Kıskaçlı Kova İmalatı

Kıskaçlı kovalar nasıl olur? Kovaların arm iç yüzeyine braket kaynatılarak hidrolik piston takılır. Takılan hidrolik piston kıskaca hareket edebilme özelliği katar. Bu sayede kıskaçlı kova imalatı sağlanır.

Kıskaçlı kova imalatı için bu işin eğitimini almış kişilerle çalışmaktayız. Ekibimiz uzman ve işinde profesyonel olmuş kişilerden oluşmaktadır. Yapılan kovalar çeşitli testlere tabii tutulmaktadır.

Yapılan testler üretilen kovaların sağlamlığını, dayanıklılığını, gücünü ve performansını ölçmektedir. Bütün bu testleri kıskaçlı kova imalatı yaparken de uygulamaktayız. Kıskaçlı kovalarımızın testlerden başarılı bir şekilde geçmesi halinde sizlerin huzuruna sunmaktayız.

Bilindiği gibi kovaların ağızları çok çabuk aşınmaktadır. Aşınmanın bu kadar kolay olduğu kovalarda haliyle kullanım ömrü kısa olmaktadır. Firmamız yukarda bahsettiği testleri bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için yapmaktadır.

Kıskaçlı kova imalatı sırasında kovalarımızın ağızlarının güçlü ve dayanıklı bir yapıda olmasına önem veriyoruz. Bu sayede kıskaçlı kovaların aşınması kolay olmayacaktır. Makinelerinizin hem servis ömrü uzamış olmakta hem de göstermiş olduğu yüksek performans ile verimli bir iş çıkarma imkanı sağlamaktadır.

Eski tip kovalarda düzensiz malzemeleri taşımak için kaldırdığınızda malzemelerin bazıları kovadan dökülebilmekteydi. Dökülen malzemeleri tekrar toplamak size ekstra bir çalışmaya mal oluyordu. Bu da size yakıt masrafı ve fazla zaman kaybı olarak geri dönmekteydi.

Kıskaçlı kova imalatı bütün bu zararlarla karşılaşmamanız için özenle tasarlanmıştır. Kıskaçları sayesinde malzemeyi mükemmel bir şekilde kavrayarak taşımaktadır. Size tekrar tekrar iş yükü çıkarmamaktadır. Böylece zamandan ve yakıttan tasarruf edersiniz.

Kıskaçlı Kova Fiyatı

Kıskaçlı kova fiyatı belirlenirken genişlik, derinlik ve kova ölçüleri gibi unsurlar göz önünde bulundurulur. Kıskaçlı kovaların kullanılacağı alana göre boyutu ayarlanabilmektedir. Sizin isteğiniz doğrultusunda farklı tasarımlar yapılabilmekteyiz.

Talebiniz doğrultusunda kıskaçlı kova alt aparatları tedarik edilebilmektedir. Talep edeceğiniz aparatlar kıskaçlı kova fiyatı için etken olacaktır. Ayrıca üretilen kovalarımız sertlik ve aşınmazlık açısından testler ile kendini ispatlamıştır. Kaliteli ve verimli bir çalışma için profesyonel bir çalışma ile üretilmiştir.

Eğer firmamızdan kıskaçlı kova fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Firmamız size aklınıza gelebilecek bütün soruların cevabını verecek ve kafanızı kurcalayan konuları netliğe kavuşturacaktır.


Kıskaçlı Kova Kıskaçlı Kova